czech
Měna:

Ochrana osobních údajů

Upozornění na ochranu osobních údajů

Naše stránky se zavázaly chránit soukromí našich zákazníků. Následující popisuje naše zásady ochrany osobních údajů a ochrany osobních údajů. Pokud potřebujete další informace nebo máte nějaké dotazy ohledně našich zásad ochrany osobních údajů, neváhejte a kontaktujte nás
Zabezpečení
Naše webové stránky používají standardní šifrování Secure Sockets Layer (SSL) ve všech internetových stránkách, kde jsou vyžadovány osobní údaje. Tato šifrovací technologie chrání vaše jméno, adresu a číslo kreditní karty při přenosu dat. Jsme hrdí na to, že jsme ověřili bezpečnou pečeť - naše webové stránky byly naskenovány pomocí skeneru pro kontrolu zranitelnosti Verified Secure pro více než 11000 zranitelných míst.
Snažíme se chránit vaše soukromí. Informace, které nám poskytnete, nejsou poskytovány ani prodávány žádnému externímu partnerovi, s výjimkou společnosti, která doručuje vaši objednávku. Vaši poštovní adresu a telefonní číslo sdílíme pouze s přepravní společností. Informace, které shromažďujeme od vás, se používají pouze k zpracování a odeslání objednávky. Vaše e-mailová adresa se používá pouze k poskytnutí čísla potvrzení a sledování objednávky. Vaše telefonní číslo se používá pro kontakt s Vámi v případě problému s plněním nebo doručením Vaší objednávky. Máte-li jakékoli dotazy, obavy nebo připomínky k našim zásadám ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat!
Děkuji moc!