czech
Měna:

Odeslání a Vrácení


Objednává se lodí prostřednictvím mezinárodní expresní pošty a obvykle dorazí do 1 týdne. Jsme profesionální online prodejce a spolupracujeme EMS dlouhodobý. Všechny objednávky jsou pojištěny na celou kupní částku a lze je sledovat na adrese Webová stránka EMS .
Ujistěte se, že jste doma, když se předpokládá, že balíčky dorazí.
Všechny balíčky jsou zasílány do jiné schránky.
Zatímco pro velkoobchod, prosím, kontaktujte nás ! Doprava zdarma a skvělá sleva mohou být nabízeny.

Pravidla pro vrácení

Než se budete těšit na snadnou výměnu a zpáteční politiku, musíte nás kontaktovat, pokud nám chcete zaslat zásilky zpět. Všechny položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu, tj. Neopracované, nezamrzlé, se všemi přiloženými značkami.
Potvrďte prosím barvu, velikost a styl při zadávání objednávky podle obrázků, které nabízíme. Po obdržení našich produktů, pokud nejste spokojeni s barvou nebo velikostí, ale ne s kvalitními problémy, je k dispozici výměna nebo částečná refundace kupní částky. Návrat zásilky je na straně kupujícího.
Co se týče problémů s kvalitou nebo chybné verze, pořiďte si fotky a pošlete je nám. Při řešení problémů s kvalitou přebíráme plnou odpovědnost.
Chcete-li si vyměnit položky za jiný styl nebo požadovat vrácení peněz, informujte nás o čísle sledování po odeslání zásilek. Jakmile obdržíme váš balíček, dodáme zboží, které jste změnili nebo vrátili platbu.
Máte-li jakékoli dotazy ohledně vrácení produktů, kontaktujte nás !

Zrušení objednávky

Zrušení objednávky musí být vyžádáno před odesláním objednávky. Protože zpracováváme všechny objednávky co nejrychleji během 6-8 hodin po umístění objednávek, takže po objednávce není vždy možné zrušit objednávku. Vaše pochopení je ceněno. Žádosti o zrušení po odeslání objednávky jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami vrácení.
Přátelská poznámka : Pokud neobdržíte vaše 10místné číslo sledování do 3 dnů po zadání objednávky, to je spam. V tomto případě prosím kontaktujte nás .