czech
Měna:

Platba

Aktuálně přijímáme platby prostřednictvím platebních karet. Použití kreditní karty je stále vaše nejlepší sázka na bezpečnost, ale předtím, než skutečně objednáte na našich stránkách, pečlivě si přečtěte následující často kladené otázky

1. Proč je placení kreditní kartou bezpečnější než platba šekem, hotovostí nebo debetní kartou?
Pokud máte na vaší kreditní kartě neautorizovaný poplatek, vaše odpovědnost je omezená. Někteří vydavatelé platebních karet a provozovatelé webových stránek ve skutečnosti tvrdí, že za určitých okolností za to zaplatí i tuto částku.

2. Jaké jsou další důvody, proč platit kreditní kartou?
Můžete ušetřit peníze pomocí kreditní karty, pokud ji zaplatíte v plné výši, až přijde účet. Platby provedené platební kartou umožňují, aby částka platby byla uložena na bankovním účtu a vydělávala úroková sazba, dokud nebude platba vaší kreditní kartou splatná. Někteří vydavatelé platebních karet vám kromě toho poskytují rozšířené záruky nebo jiné výhody při nákupu s kartou.

3. Jak můžete chránit před neoprávněným použitím čísla účtu kreditní karty?
Opatrně a okamžitě zkontrolujte své prohlášení o kreditní kartě při příjezdu. Pokud zjistíte jakékoliv nesrovnalosti, měli byste je okamžitě upozornit emitentovi platební karty telefonicky a písemně.

4. Je bezpečné zadat číslo mé karty online?
Můžete bezpečně zadat celé číslo kreditní karty prostřednictvím zabezpečeného serveru, který šifruje všechny odeslané informace. Náš bezpečný serverový software (SSL) je průmyslovým standardem a jedním z nejlepších dostupných programů pro bezpečný obchod. Šifruje všechny vaše osobní údaje, včetně čísla platebních karet, jména a adresy, takže je nelze číst, protože informace procházejí přes internet. Všechny informace o kreditní kartě jsou uloženy v zabezpečené, specializované databázi.