czech
Měna:

Privacy Policy

Ochrana osobních údajů

Respektujte soukromí našich návštěvníků / zákazníků, což je pro nás nesmírně důležité. Vezmeme vaše online bezpečnost vážně. Abychom vám mohli lépe sloužit a porozumět tomu, jak jsou vaše informace používány na našich stránkách, vysvětlili jsme níže naše zásady ochrany osobních údajů.
1.Informace, které shromažďujeme
Věříme, že je důležité, abyste věděli, jaké typy informací shromažďujeme při používání našich stránek. Informace zahrnují váš e-mail, jméno, obchodní jméno, ulici, PSČ, město, zemi, telefonní číslo, heslo a tak dále. Tyto informace shromažďujeme několika různými způsoby; Nejprve používáme soubory cookie, které jsou potřebné k sestavování a shromažďování osobně neurčitelných informací o návštěvnících našich webových stránek. Osobně identifikovatelné informace se skládají z informací, které jsou pro vás jedinečné, jako je číslo kreditní karty a čísla bankovních účtů. Informace jsou pro vás jedinečné.
2.Použití informací
Pomozte nám usnadnit používání tohoto webu tím, že nebudete muset zadávat informace více než jednou.
Pomůže vám rychle najít informace, produkty a služby.
Pomozte nám vytvořit obsah na tomto webu, který je pro vás nejrelevantnější.
Upozorňujeme vás na nové informace, produkty a služby, které nabízíme.
Registrace a objednávání:
Během registrace budete vyzváni, abyste nám poskytli své jméno, adresu pro odeslání a fakturaci, telefonní číslo, e-mailovou adresu a číslo kreditní karty. Můžeme vás také požádat o vaši zemi, abychom mohli dodržovat platné zákony a předpisy, a my bychom se mohli také zeptat na vaše pohlaví. Tyto typy osobních údajů se používají pro fakturační účely, pro plnění vašich objednávek, pro komunikaci s vámi o vaší objednávce a našich stránkách a pro interní marketingové účely. Pokud při zpracování objednávky narazíme na nějaký problém, můžeme použít osobní údaje, které nám poskytnete, abychom vás kontaktovali. Emailová adresa:
Přihlašujete se k zadání objednávky a přijímání bezplatných propagačních oznámení; upozorňujeme vás, když obdržíme novou značku nebo nový styl produktu; abyste se tam dostali skvělé nabídky, jednoduše se přihlaste k e-mailovému zpravodaji. Vaše účast na soutěži je zcela dobrovolná a můžete se rozhodnout, zda se s námi účastníte a zveřejníte informace.
3. Ochrana soukromí
Nebudeme prodávat (nebo obchodovat ani pronajmout) osobní identifikační údaje jiným společnostem v rámci našeho pravidelného podnikání. Nejmodernější technologie šifrování používáme a všichni zaměstnanci, kteří přijímáme, musí podepsat smlouvu o zachování důvěrnosti informací, která jim zakazuje zveřejňovat veškeré informace, ke kterým má zaměstnanec přístup, dalším osobám nebo subjektům. Jaký e-mail pošlete zákazníkovi?
Posíláme e-mailový obsah našim zákazníkům, který může zahrnovat následující:
Transakční pošta, oznámení o odeslání, týdenní obchod, propagace, aktivita.

Zprávy a e-mailové propagace:
Pomocí e-mailu sdělujeme novinky a speciální propagační akce našim členům. Pokud tyto zprávy nechcete dostávat, můžete kliknout na odkaz pro odhlášení v e-mailu a okamžitě a bez nákladů se odhlásíte ze seznamu.
Jak se mohu odhlásit?
Odhlášení můžete zrušit pomocí odkazu z libovolného e-mailového zpravodaje nebo vašeho osobního přihlašovacího nastavení po přihlášení.