czech
Měna:

shipping & returns

Odeslání a vrácení zboží

Vítejte v našem online obchodě. Zde můžete získat úplné informace o přepravě a vrácení zboží.

Lodní doprava:
1. Secure Shipping guaranteed: Když objednáváte zboží a pokladní zásilku, obdržíme informace a zpracujeme objednávky do 24 hodin, tentokrát je zahrnuto do shromažďování zboží, balení, kontaktuje přepravní společnost a přepravu zboží.

2. Pak bude zásilka odeslána po potvrzeném mezinárodním způsobu odeslání EMS, DHL a dalších možnostech, které můžete přijmout. Po odeslání objednávky získáte url a čísla pro sledování na vaší e-mailové adrese, kterou používáte k registraci na našich stránkách. Je-li položka na skladě, můžete ji dostat do 5-8 pracovních dnů.

3. Zajistěte prosím správné informace, které poskytnete, například příjemce, adresa, e-mail, telefon, atd. Dodali bychom zboží podle vašich informací, proto potvrďte 100% správně.

4. Prostřednictvím sledovacích čísel můžete sledovat proces Vaší objednávky. Zabezpečená zásilka je zaručena. Pokud neobdržíte balíček v měsíci od data odeslání, kontaktujte nás a my vám v plné výši vrátíme platbu.

Návrat a výměna
Usilujeme o 100% spokojenost. Chcete-li použít výnos, nejprve kontaktujte náš zákaznický servis a informujte se o důvodu vrácení. Veškeré položky, které nám byly zaslány, musí být v původním stavu kompletní se všemi štítky a štítky: nepoužívané, neopotřebované, pozměněné nebo omyté atd. Do 30 dnů se můžete vrátit zpět, po dobu, po kterou nebude vrácena nebo výměna . Náklady na výnosy a výměny jsou účtovány zákazníky.

Pro návrat:

Vrácení může být vráceno zpět do 7 dnů od přijetí, všechny vrácené položky nesmí být nikdy použity a v novém stavu. Všechny vrácené balíky musí být pojištěny. Pokud jde o vrácení správných položek za vrácení peněz: všechny vrácené položky podléhají 15% poplatku za zásobování. Kupující jsou vždy zodpovědní za přepravní poplatky.

Výměny:

Přijímáme pouze výměny nových a nikdy nepoužívaných položek se všemi doplňky a balením. Po odeslání zboží zašlete zpět do 7 dnů od obdržení. Všechny vrácené balíčky musí být pojištěny, výměny budou odeslány do 5-7 dnů po obdržení vrácení. Kupující jsou vždy zodpovědní za přepravní poplatky.

Důležité oznámení:

1. Přestože poskytujeme bezplatnou přepravní politiku, nepokryjeme náklady na přepravu za vrácení. Vzhledem k časové náročnosti a spotřebě peněz jistě oceníme, zda si můžete před odesláním své objednávky vyjádřit všechny vaše otázky a obavy.

2. Obraťte se nejdříve na naši oddělení služeb zákazníkům a obraťte se na adresu.

3. Nebudeme zodpovědní za ztrátu, pokud se vrácený balíček při přepravě ztratí, musí být zachován původní doklad o poště.

Zrušení objednávky

Zrušení objednávky musí být vyžádáno před odesláním objednávky. Protože zpracováváme všechny objednávky co nejrychleji v rozmezí 12-24 hodin po umístění objednávek, takže po zadání objednávky není vždy možné zrušit objednávku. Požádá-li o zrušení po odeslání, bude s objednávkou zacházeno podle zásad vrácení. Doufám, že v tomto klíčovém bodě můžete pochopit.

Vaše spokojenost je naše snaha, pokud se chcete dozvědět více o našich produktech informace, prostě kontaktujte nás zdarma, my vám poskytneme co nejdříve.